• Duck Tales

Duck Tales
Kacze Opowieści
Duck Tales Pegasus
Kacze Opowieści czyli Duck Tales była jedną z najfajniejszych bajek Disneya. Opowiadała ona losy wujka Sknerusa McKwacza, który to albo chciał zagarnąć co raz większe bogactwo albo ktoś zasadzał się na jego fortunę (przeważnie Bracia Be). Sknerusowi zawsze towarzyszą dzielni siostrzeńcy Hyzio, Dyzio i Zyzio oraz jego przyjaciele Diodak i Śmigacz, pomagając mu wyjść z największych opałów.

W grze Duck Tales na Pegasusa mamy okazję wcielić się w skórę samego Sknerusa, który przemierza świat w poszukiwaniu skarbów. Oczywiście w tym celu udaje się w najbardziej niebezpieczne rejony jak dżungla, Himalaje, Księżyc, czy Transylwania. Każda lokacja jest kompletnie inna od poprzedniej, a co za tym idzie czekają na nas inni wrogowie, charakterystyczni dla danego rejonu. Sknerus nie jest jednak bezbronny i robi użytek ze swojej laski, która może zamienić się w pogo do skakania lub służyć niczym kij golfowy do rzucania w przeciwników kamieniami. Kiedy odnajdziemy już wystarczającą liczbę skarbów musimy odnaleźć Śmigacza, który to zabierze nas z powrotem do bazy. Oprócz niego na planszy możemy spotkać także siostrzeńców, którym to trzeba często pomóc.

Gra nie należy do łatwych, gdyż poziomy są usiane wrogami, a co gorsze w kółko się oni odradzają. Dodatkowo programiści postanowili sprawdzić nasze zdolności posługiwania się padem i jest wiele elementów czysto zręcznościowych. Na szczęście można zmienić poziom trudności na łatwiejszy. Na koniec należy wspomnieć o oprawie graficznej i dźwiękowej które stoją na najwyższym poziomie. Najmilsza jest chwila kiedy uruchamiamy grę i na ekranie tytułowym produkt wita nas główną piosenką motywem z Duck Tales.


Gry na Pegasusa Download Pegasus gry


Linki do zaprzyjaźnionych serwisów: